12 C
Skopje, MK
четврток, февруари 27, 2020

Претплатете се на нашата mailing листа

Детали за контакт

Бул. Партизански Одреди 6 – мезанин

Email: redakcija@forum.org.mk

За нас

Форум Аналитика е списание и портал за слободна мисла и за критика на времето, кој воедно е независен и непристрасен, чиј став е секогаш критичен, без разлика на моментната политичка структура.

Испратете ни порака!

НАЈНОВИ ОБЈАВИ

Ристеска: Предизвиците на новата Влада на РМ во секторот енергетика

Соња Ристеска По смената на власта по 11 години владеење на коалициите предводени од ВМРО-ДПМНЕ, секторот енергетика е еден од оние каде што се потребни...
- Advertisement -